Dom Pomocy Społecznej
im. Jana Pawła II w Nasielsku

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Zabawa Ostatkowa –05.03.2019

     5 marca w sali kulturalno-oświatowej bawiliśmy się podczas Zabawy Ostatkowej, która obfitowała w wiele atrakcji. A główną i najważniejszą była oczywiście dobra muzyka – zarówno najnowsze utwory muzyki popularnej, jak i te bardziej klasyczne kawałki rocka, bluesa, rock’n’rolla, a także dance i disco. Kolejne pary taneczne dosłownie wirowały na parkiecie, podobnie jak węże i korowody. Jeden z nich – ten najdłuższy i najbardziej przebojowy – wydostał się nawet na korytarze naszego Domu, a jego uczestnicy zapraszali kolejne osoby, aby dołączały do wspólnej zabawy. Nasze grono powiększało się więc z każdą chwilą. I w samą porę, gdyż w pewnym momencie imprezy rozpoczęły się gry i konkursy z nagrodami. Spośród nich wyróżniał się zdecydowanie „Quiz o jabłkach”. Uczestnicy popijając sok jabłkowy odpowiadali na kolejne pytania i rozszerzali swoją wiedzę  o tym smakowitym i zdrowym owocu. Wszystkie osoby, które wzięły udział w quizie otrzymały rumiane jabłuszka, zaś autorzy poprawnych odpowiedzi wywalczyli sobie nagrody w postaci słodyczy. W sali K.O. bawiliśmy się jeszcze długo po zakończeniu ostatniego konkursu. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten niepowtarzalny ostatni dzień karnawału na tak fantastycznej wspólnej zabawie.

  • Tańce podczas Zabawy Ostatkowej.
  • Tańce w kółeczku.
  • Quiz o jabłkach.
  • Konkurs z muzyką w tle.
  • Konkurs z muzyką w tle.
  • Taneczny wąż.

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku

05-190 Nasielsk, ul.Tadeusza Kościuszki 25

NIP 531-158-70-33

tel.: (0-23) 693-02-64

fax.: (0-23) 693-06-00

e-mail: dps@dpsnasielsk.pl

Dział Administracyjny

e-mail: gospodarczy@dpsnasielsk.pl

Dział Finansowo Księgowy

e-mail: finansowy@dpsnasielsk.pl

Dział Opiekuńczy

e-mail: opieka@dpsnasielsk.pl

Dział Terapeutyczny

e-mail: terapia@dpsnasielsk.pl

Dział Kadr

e-mail: kadry@dpsnasielsk.pl

Mapa

[obiekt mapy] Przedstawiony jest wycinek mapy miasta Nasielska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.